Barwniki …

Barwniki Powertex 

Barwniki Powertex  nadadzą kolor oraz wydobędą blask Twoich prac!

Powercolor to kolorowe barwniki (pigmenty proszkowe), które można używać w różny sposób z  produktami Powertex. Powercolor może być mieszany z utwardzaczem Powertex przezroczystym, aby uzyskać kolorowy Powertex według uznania. Powercolor może być również stosowany w połączeniu z lakierem Easy Varnish do malowania. Różne kolory Powercolor można mieszać ze sobą, aby uzyskać nowe kolory barwnika.

 

 

Barwniki  Colortricx (pigmenty proszkowe) stosowane w celu uzyskania metalicznego wykończenie. Można mieszać z  lakierem Easy Varnish. Idealny do imitacji brązu, srebra i złota.

 

Lakier (werniks) Easy Varnish

 

Lakier na bazie wody dający matowy efekt wykończenia prac, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Można łączyć go z barwnikami Powercolor i Colortricx w celu uzyskania wodoodpornej farby.

 

Patyna Bister

 

To ciemnobrązowa patyna na bazie wody, którą można wykorzystać przy wykończaniu prac stworzonych za pomocą Powertex  Ivory (kość słoniowa) lub Terracotta (gliniany). Za pomocą patyny tworzymy cieniowania (od jasnego do ciemnego) przez wycieranie patyny podczas jej suszenia lub po wyschnięciu za pomocą wilgotnej szmatki. Patyna po wyschnięciu powinna zostać zabezpieczona werniksem Easy Varnish.

 

Gipsowe główki

 

Rożnego rodzaju gipsowe główki i popiersia wykonane z bardzo twardego gipsu. Znacząco podnoszą walory estetyczne prac.

 

 

 

 

Materiały dodatkowe

Materiały bawełniane Stocknitte lub Powercotton, jak również naturalne włókna rośli Paperdecoration podnoszące walory prac. Nadają ciekawą strukturę.